- OSRAM

Цена
€30 99 / 60 61 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 60W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1100 lm |
| Цветна температура (K) | 3000 K |
| Цокъл | HB3 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 350 ч |
| Тип монтаж | P20D |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 9005NL HB3 60W 12V P20D Халогенна автомобилна лампа – DUOBOX
Подобрете фаровете на вашия автомобил с халогенната крушка OSRAM 9005NL HB3, осигуряваща надеждна работа и отлична видимост. Създадена по стандарти за оригинално оборудване, тази 60W лампа осигурява ярка, бяла светлина за по-безопасно шофиране през нощта.
Ключови Предимства
- Оригинално качество — Произведена от OSRAM, водеща марка в автомобилното осветление, за дълготрайност и постоянна производителност.
- Лесен монтаж — Стандартен цокъл HB3 (9005) с основа P20D за директна замяна в съвместими автомобили.
- Надеждна яркост — Мощност от 60W осигурява достатъчно осветление за ясна видимост на пътя.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Технология на крушката | Халогенна |
| Цокъл / Основа | HB3 (9005) / P20D |
| Мощност (W) | 60 W |
| Напрежение (V) | 12 V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x OSRAM 9005NL HB3 халогенна лампа
- DUOBOX опаковка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




